Domy

Domy

Nasze domy, podobnie jak garaże produkujemy w technologii szkieletu drewnianego. Specjalizujemy się w niewielkich domkach o powierzchni do 35 m2, ale możemy wybudować również większe, wielosezonowe domy. Taki budynek, może być przydomowym biurem, warsztatem, letnią kuchnią, zimowym ogrodem, salą do ćwiczeń, domkiem dla gości ,pokojem do zabaw dzieci, salonikiem ekspozycji itd., może też funkcjonować jako rozbudowa istniejącego budynku.

Ściany mogą być pokryte panelem drewnianym (horyzontalny lub wertykalny), pomalowanym w dowolnym kolorze kryjącym z palety RAL, NCS lub transparentnym. Izolowane zestawem foli (paro i wiatroizolacja) oraz wełną mineralną. W zależności od potrzeb ściana może posiadać różne właściwości izolacyjne. Do produkcji używamy sprawdzonych, wysokiej jakości materiałów skandynawskich, np. dostawcą drewna (konstrukcja, deska elewacyjna) jest szwedzka tartak Carlsson (www.carlssontra.se).architekt: Ryszard Berman

Stolarka otworowa – preferujemy drewniane okna i drzwi, system otwierania – do ustalenia.

Dach – zazwyczaj dachówka cementowa (np. firmy Brass), ale też gont lub inne warianty – do ustalenia, w ofercie również strzecha.

Projekty powstają według indywidualnych ustaleń, mogą pochodzić z naszych zasobów.

Domki dostarczymy i złożymy w dowolnym miejscu wyznaczonym przez klienta. Cena ustalana jest indywidualnie i zależy od ustalonych rozwiązań.